מכונות תפירה חדשות מהיבואן, תיקון מכונות תפירה, מכונת תפירה יד 2


לחץ/י להגדלה
"ברגמן מכונות תפירה" מאז 1878

מכונות תפירה
תיקון מכונות תפירה
אוברלוק
גובלנים
צמר
ציוד תפירה

דף הבית
אודותינו
למה אומגה?
מאמרים
צור קשר

  

 

  

 

מרכז ה-צמר ומסרגות בתל אביב

צמר ומסרגות במבחר גדול במרכז תל אביב

צמר מסוגים שונים ובשלל צבעים, החנות הוותיקה לצמר במרכז תל אביב קיימת במקום משנת 1938, היבואנים הראשונים שהביאו את מכונות הסריגה הביתיות בתחילת שנות ה 60.

בשנים האחרונות שוב ענף הצמר לסריגה וצמר בכלל פורח, נשים רבות שוב סורגות. הביקוש ל-צמר ולחוטי סריגה עולה ועולה, כמובן, שוב שואלים האם נייבא מכונות סריגה כבעבר, ותשובתנו היא כמובן!

בחנות תמצאי צמר נקי, או צמר מעורב עם אקרילן, וכמובן אקרילן לסוגיו השונים, צמר מוהר, צמר כותנה, צמר עם שני צבעים, וצמר מסוגים אחרים ובעוביים שונים.

צמר מופק משיער של בעלי חיים,  בדרך כלל כבשים. תכונת סיב הצמר מאפשרת לו לשמור על חום, האוויר שנכלא בקפלי סיבי הצמר מבודד ושומר על חום.
בעבר צמר היה מרכיב עיקרי בכלכלת בריטניה  כיום ניו זילנד ואוסטרליה הן היצרניות של הצמר העיקריות בעולם.

רוב הצמר הוא צמר כבשים מסוג מרינו.
צמר משמש כחומר גלם לייצור בגדים, משתמשים בצמר לייצור שטיחים, ריפוד, אוהלים וכדומה.
 

איך גוזזים ומייצרים צמר

שמירה על הצמר

שטפי בעדינות
וודאו כי הסוודרים נקיים לפני האחסון, כי עש, חיפושיות שטיח, ודג הכסף מוזנים על כתמי זיעה וכתמים", ניקוי יבש עובד היטב אבל יכול להיות יקר.

ברוב המקרים, זה בטוח לשטוף את צמר ביד (כולל תערובות), אבל תווית הטיפול חייבת להיות המדריך שלך.
הוספי 2 כפות של נוזל שטיפה לכְּבִיסָה עֲדִינָה, (כמו צמר קשמיר) לכיור מלא מים פושרים. הפכי את הבגד מבפנים החוצה; הטבילי ושקשקי, לאחר מכן להשרות במשך 10 דקות. יש לשטוף פעמיים, בלחיצה רכה להוציא את המים. לא לסחוט או לתלות לייבוש, מאחר וצמר רטוב נמתח בקלות.


יבוש שטוח
הנחו את בגד הצמר על מגבת נקייה וגלגלו אותו כמו גליל ריבה לחלץ את המים. לפרוש ולתת להתייבש על מגבת חדשה או מדף רשת.

רצוי לגלח את כדורי הפלומה עם מכשיר מיוחד שנמכר בחנות שלנו

אחסון הצמר
זוחלים וחרקים יכולים למצוא את דרכם דרך סדקים ולמצוא משכנם בצמר עדיף לקפל את הבגד ולשים אותו שקית פלסטיק אטומה, ובסוף לשים את שקית הפלסטיק עם כוס וחצי לבנדר (חרקים שונאים את הדברים האלה) ולאחסן במקום קריר ויבש.

מאות סוגי צמר עשרות צבעי צמר מדפים עמוסי צמר
מגירות עמוסות צמר צמר בעובי שונה צמר וגובלנים
 
  צמר במבחר צבעים צמר שורות שורות

סוגי הצמר

צמר טבעי –  זה צמר העשוי כולו מצמר כבשים.
מוהר צמר המופק משיער עזי אנגורה.
צמר מעורבשילוב של צמר טבעי עם צמר סינתטי במטרה להוזיל את מחירו.
קשמיר הצמר נדיר ויקר  המופק מעז קשמיר.
צמר האנגורה- סוג של צמר העשוי משיער ארנבות אנגורה
צמר אקריליצמר סינתטי זול המופק מסיבים אקרילים.
צמר למהצמר מאזור האנדים המופק מלמה מצויה.
צמר אלפקהצמר רך ועדין המיוצר מאלפקות באזור האנדים, צמר  יקר ואיכותי ביותר.
צמר בייבי אלפקה צמר יקר המופק  באזור האנדים משער של גורי אלפקה צמר רך ואיכותי ביותר.
צמר ויקוניה צמר המופק מגמל הויקוניה המצוי

בחנות גם תמצאי כל מיני עבודות יד כגון גובלנים, מפות, שטיחים וכמובן מכונות תפירה.

צמר, מיוצר משערות של בעלי חיים כגון כבשים, עיזים, יאקים, הוא טקסטיל עם מספר עצום של שימושים. אחד השימושים העיקריים של צמר הוא הייצור בגדים, אך סיבים אלה יכולים לשמש גם לדברים אחרים. בערך מ- 80% צמר של העולם עושים מלבושים כמו סוודרים, כובעים, מעילים, ומשאירים 20% לשימוש במובנים מסוימים מפתיעים ומעניינים. רבים מן השימושים של הצמר עתיקים מאוד, אבל אנשים כל הזמן מפתחים יישומים חדשים עבור סיב רב-תכליתי זה.

אנשים מנצלים צמר במשך אלפי שנים למטרות דקורטיביות. לסיב הצמר יש מספר יתרונות, כולל עמידות, גמישות ויכולת התנגדות למים. ציונים בדרגות שונות של צמר יכולים לנוע בין סיבים רכים מאוד אשר יכול לשמש לביגוד תחתון ועד כדי סיבים גסים יותר אשר מתאימים משימות כגון מלית של בידוד. מגוון שימושים יש לצמר.


ייצור בגדי צמר - נעשה על יידי אריגה, סריגה, דחיסה וכל סוג עבוד אחר. בנוסף נעשה שימוש בצמר לבגדים כגון סוודרים, כובעים, מכנסיים, מעילים צעיפים, צמר יכול לשמש גם עבור רקמה בד הצמר יכול לשמש גם עבור שמיכות, וילונות ריפוד. בנוסף להיותו מתאים ללבוש על ידי בני אדם, צמר יכול גם להיות מנוצל לכריות האוכף, שמיכות וציוד אחרים עבור עובדים עם בעלי חיים כגון סוסים וגמלים. שמיכות לסוסים. ואביזרים אחרים יכולים גם להיות עשויים מצמר לספק חמימות נוספת ובידוד בסביבות קרות.

מלית רהיטים יכול להיות עשוי צמר, צמר ממוחזר יכול להיות מנוצל על מנת לבודד קול ולהפחתת רעשים. הלופט של צמר הופך אותו לאידיאלי עבור הפחתת רעשים ובידוד קול. לצמר יש גם היסטוריה ארוכה של שימוש בשטיחים, שטיח ריפוד. צמר השטיחים עמיד ומפורסם, עם צבעים עשירים, לטווח ארוך, שטיח צמר וריפוד מוסיף בידוד נוסף לבית. שימושים אחרים בצמר כוללים רירית רפידות עבור סוגי ריצוף, כגון ריצוף עץ צף.

צמר דחוס, נעשה על ידי יצירת בד צמר, ולזה יש מספר רב של שימושים. שימושים של צמר דחוס כולל נעליים, כובעים, בגדים חיצוני עמיד למים. הוא משמש גם בפסנתרים כדי לעמעם את ההשפעה של הפטישים, יוצר את הצליל הייחודי אשר מבדיל פסנתר מהרפסיקורד.
 

 

אצלנו תמצאי צמר נקי, או צמר מעורב עם אקרילן, וכמובן אקרילן לסוגיו השונים, צמר מוהר, צמר כותנה, צמר עם שני צבעים, וצמרים אחרים ובעוביים שונים.

בחנות גם תמצאי כל מיני עבודות יד כגון גובלנים, מפות, שטיחים וכמובן מכונות תפירה.

מבחר חוטי צמר חוטי צמר איכותיים
צמר בכל הצבעים צמר לאריגה
צמר בצבעים ערימות של צמר
   

צמר -מאפיינים

גיזת צמר ניו זילנד מרינו בסדר ועליון צמר מסורק על שולחן צמר
קנה המידה ושל צמר
crimp להקל על לסובב את הצמר על ידי סיוע לסיבים הבודדים לצרף אחד את השני, ולכן הם נשארים ביחד. בגלל להפריע למנוחה, בדי צמר בתפזורת גדולה מטקסטיל אחר, והם מחזיקים אוויר, מה שגורם הבד כדי לשמור על חום. בידוד פועל בשני הכיוונים:. בדואים והטוארגים משתמשים בבגדי צמר כדי לשמור על החום  ולהגן על הגוף

לבוד של צמר מתרחש על פטישים או תסיסה מכאנית אחרת כמו העקיצות המיקרוסקופיות על פני השטח של סיבי צמר להתחבר יחד.

כמות להפריע למנוחה תואמת את מידת הדיוק של סיבי הצמר. צמר משובח כמו מרינו יכול להיות עד 100
crimps לאינץ ', ואילו צמר הגס כמו karakul יכול להיות כמה כמו אחד או שתיים. לעומת זאת, יש לו שיער קצת אם כל קנה מידה ולא להפריע למנוחה, ויכולת מעט לקשור לחוט. על כבשים, חלק השיער של הצמר נקרא קמפ. הכמויות היחסית של Kemp לצמר משתנות מגזע לגזע ולעשות קצת צמר רצוי יותר לטווייה, לבודה, או סריקה לאטס לשמיכות או מוצרי בידוד אחרים, כוללים בד טוויד המפורסם של סקוטלנד.

סיבי צמר בקלות לספוג לחות, אך אינם חלולים. צמר יכול לספוג כמעט שליש ממשקלה במים צמר סופג רעש כמו של הרבה בדים אחרים. זה בדרך כלל בצבע לבן וקרם, למרות שחלקם גזעים של כבשים מייצרים צבעים טבעיים, כגון שחור, חום, כסף, ותערובות אקראיות.

צמר מצית בטמפרטורה גבוהה מכותנה וכמה סיבים סינטטיים. יש לה שיעור נמוך יותר של התפשטות אש, שיעור נמוך יותר של שחרור חום, חום נמוך של בעירה, ולא נמס או טפטוף הוא יוצר
char שהוא מבודד וכיבוי עצמי, והיא תורמת פחות לרעילה גז ועשן ממוצרי ריצוף אחרים בעת שימוש בשטיחים. שטיחי צמר שצוינו עבור סביבות בטיחות גבוהות, כגון רכבות ומטוסים. צמר הוא בדרך כלל שצוין עבור בגדי מכבי אש, חיילים, ואחרים במקצועות שבהם הם חשופים לסבירות של אש.
צמר נחשב על ידי מקצוע הרפואה להיות היפואלרגניים
 
 גז כבשים הוא התהליך שבו צמר הצמר של כבשה מנותק. לאחר גז, הצמר מופרד לארבע קטגוריות עיקריות: צמר (מה שהופך את חלק הארי), שבור, בטן, ומנעולים. האיכות של צמר נקבעה על ידי טכניקה המכונית
classing צמר, לפיה אדם מוסמך נקרא צמר קבוצות ממיין צמר של דירוגים דומים יחד כדי למקסם את התשואה לבעלי החקלאי או כבשים. באוסטרליה וניו זילנד, לפני שיימכר במכירה פומבית, כל צמר צמר מרינו נמדד באופן אובייקטיבי למיקרון, תשואה (כולל כמות החומר צמחי), אורך מצרך, כוח עיקרי, ולפעמים צבע וגורם נוחות. הכבשים ניתן לטבול בתמיסת חיטוי לאחר גז, כדי לרפא את הפצעים שנגרמו במהלך גז.

 
צמר לפני ואחרי הגעלה
צמר ישר כבשים, הידוע בשם "צמר שמנוני" או "צמר בגריז", מכיל רמה גבוהה של שומן צמר יקר, כמו גם עור מת, שאריות זיעה, חומרי הדברה, וחומר צמחי. לפני הצמר יכול לשמש למטרות מסחריות, הוא חייב להיות סרק, תהליך של ניקוי הצמר השמנוני. ההגעלה עשויה להיות פשוט כמו אמבטיה במים חמים או מסובך כמו תהליך תעשייתי שימוש בחומרי ניקוי ואלקלי בציוד מיוחד. בצפון המערב אנגליה, בורות אשלג מיוחדות נבנו כדי לייצר אשלג המשמש בייצור של סבון רך להגעלת צמר לבן מתוצרת מקומית.

בצמר מסחרי, חומר צמחי מוסר לעתים קרובות על ידי גזה כימית. [עריכה] בצמר-מעובד פחות, חומר צמחי ניתן להסיר ביד וחלק מנולין נותר בשלמותו באמצעות השימוש בחומרי ניקוי עדין. צמר
semigrease זה יכול להיות עבד לחוט וסרוג לכפפות במיוחד עמידים במים או סוודרים, כמו אלה של דייגי ארן האי. לנולין הוסר מהצמר נעשה שימוש נרחב במוצרים קוסמטיים כגון קרמים לידות.

איכות
סוגים שונים וצבעים טבעיים של צמר, ותמונה עשויים מצמר
האיכות של צמר נקבעת על ידי קוטרו סיבים,
crimp, תשואה, צבע, וכוח עיקרי. קוטר סיבים הוא מאפיין הצמר החשוב ביותר בקביעת איכות ומחיר.

צמר מרינו הוא בדרך כלל 3-5 אינץ 'באורך, והוא דק מאוד (בין 12 ל 24 מיקרון). הצמר המשובח ביותר והיקר ביותר מגיע מ
hoggets מרינו. צמר שנלקח מכבשים שהופקו עבור בשר הוא בדרך כלל יותר גס, ויש לו סיבים 1.5-6 ב( 38-152 מ"מ) באורך. נזק או הפסקות בצמר יכול להתרחש אם הכבשים הוא הדגיש בזמן שהוא הולך וגדל הצמר שלה, וכתוצאה מכך נקודה דקה שבו הצמר עשוי לשבור.
צמר גם מופרד לציונים המבוססים על מדידת הקוטר של הצמר במיקרון וגם הסגנון שלה. ציונים אלה עשויים להשתנות בהתאם לגזע או למטרה של הצמר. לדוגמה:

<15.5:
Ultrafine מרינו

15.6-18.5: איכותי מאוד מרינו
18.6-20: מרינו פיין  
20.1-23: בינוני מרינו
> 23: מרינו חזק  
קאמבק: 21-26 מיקרון, לבן, ארוך 90-180 מ"מ
כלאי פיין: 27-31 מיקרון, הקודיךיילס, וכו '
כלאיים בינוניים: 32-35 מיקרון
דאונס: 23-34 מיקרון, בדרך כלל חסר ברק ובהירות. דוגמאות,
Aussiedown, דורסט הורן, סאפוק, וכו]
כלאיים גסים:> 36 מיקרון
צמר שטיחים: 35-45 מיקרון
כל עדין צמר מ -25 מיקרון יכול לשמש לבגדים, ואילו בכיתות גסות משמשות להלבשה עליונה או שטיחים. עדין הצמר, רך זה, ואילו בכיתות גסות עמידות יותר ופחות נוטה ל
pilling.

הצמר האוסטרלי וניו-זילנד מרינו הטוב ביותר ידוע כמו 1
PP, המהווה את סמן התעשייה של מצוינות לצמר מרינו ומיקרון 16.9 עדין. סגנון זה מייצג את הרמה העליונה של עדינות, אופי, צבע, וסגנון כפי שנקבע על בסיס סדרה של פרמטרים בהתאם לתכתיבים המקוריים של צמר בריטי כפי שהוחלו היום על ידי בורסת הצמר האוסטרלית (AWEX) המועצה. רק כמה עשרות של מיליוני חבילות במכירה פומבית בכל שנה יכולות להיות מסווגים ומסומנים  1PP

היסטוריה

כבשים פרוע היו יותר שעיר מצמר. למרות כבשים בויתו לפני כ -9,000 עד 11,000 שנים, עדויות ארכיאולוגיות מפסלים נמצאו באתרים באיראן מצביעות על בחירה לכבשים צמריים עלולה החלה סביב 6000 לפני הספירה עם בגדי צמר ארוגים המוקדמים שרק תוארכו לשני לשלוש אלף שנה מאוחר יותר.   צמריים-כבשים הוכנסו לתוך אירופה מהמזרח הקרוב בחלקה הראשונה של אלף ה -4 לפנה"ס. טקסטיל צמר אירופאי ידוע, בערך העתיק ביותר 1500 לפני הספירה, נשמרה בביצה דנית.  לפני ההמצאה של מספריים-כנראה בתקופת הברזל-הצמר נתלשו ביד או באמצעות מסרקי ברונזה. בתקופה רומית, צמר, פשתן, ועור בלבוש האוכלוסייה האירופית; כותנה מהודו הייתה סקרנות שרק טבע שמע, ומשי, מיובא לאורך דרך המשי מסין, היו מוצרי יוקרה ראוותניים. פליניוס הזקן רשומות בהיסטוריה של הטבע שלו שהמוניטין של ייצור הצמר המשובח ביותר היה נהנה על ידי Tarentum, שבו רבייה סלקטיבית הפיקה כבשים עם צמר מעולה, אבל שדרש טיפול מיוחד.

בימי הביניים, כקשרי סחר התרחבו, הירידים שמפניה סובבים סביב הייצור של בד צמר במרכזים קטנים כגון
Provins. הרשת שפותחה על ידי הירידים שנתי נועדה בגדי הצמר של Provins עלול למצוא את דרכם לנאפולי, סיציליה, קפריסין, מיורקה, ספרד, ואפילו קונסטנטינופול.  סחר הצמר התפתח לעסק רציני, גנרטור הון.  במאה ה -13, סחר הצמר הפך את המנוע הכלכלי של ארצות השפלה ומרכז איטליה. בסוף המאה ה -14, איטליה שלטה, אם כי ייצור איטלקי פנה למשי במאה ה -16. שני התעשיות, המבוסס על היצוא של צמר גולמי אנגלית, היו התחרו רק על ידי sheepwalks מהמאה ה -15 של קסטיליה והיו מקור הכנסה משמעותי לכתר האנגלי, אשר בשנת 1275 הטיל מס על יצוא צמר נקרא "מותאם אישית הגדול". החשיבות של צמר לכלכלה האנגלית שניתן לראות בעובדה שמאז המאה ה -14, הקצין המכהן של בית הלורדים שישב על "Woolsack", כיסא ממולא בצמר.

יתרון לגודל הונהגו בבתי הציסטרסיאני, שהצטברו שטחים גדולים של ארץ במאות ה -13 ובתחילת ה -12, כאשר מחירי הקרקעות היו נמוכים ועבודה עדיין נדירים. צמר גולמי היה
baled ונשלח מנמלי הים הצפוני לערי הטקסטיל של פלנדריה, בעיקר אפרתי וגנט, שבו הייתה צבוע ועבדו כבד. בזמן המגפה השחורה, תעשיות טקסטיל אנגלית היוו כ -10% מייצור צמר אנגלי;  סחר טקסטיל אנגלית גדל במהלך המאה ה -15, עד לנקודה שבי יצוא של צמר היה מיואשת. במשך מאות השנים, חוקים בריטיים שונים שלטו בסחר הצמר או נדרשו שימוש צמר אפילו בקבורה. ההברחות של צמר מחוץ למדינה, הידוע בשם owling, היו בשעתו עונש על הניתוק של יד. לאחר השיקום, בגדי צמר אנגלים משובחים החלו להתחרות עם משי בשוק הבינלאומי, סייע בחלקו על ידי מעשי הניווט; בשנת 1699, הכתר האנגלי אסר על המושבות אמריקאיות שלה לסחור צמר עם אף אחד, אבל אנגליה עצמה.

רב הערך של טקסטיל צמר היה בצביעה והגימור של המוצר הארוג. בכל אחד מהמרכזים של סחר הטקסטיל, תהליך הייצור בא להיות מחולק לאוסף של עסקאות, בפיקוחו של יזם במערכת שנקראת על ידי אנגלית המערכת "לשים החוצה", או "תעשיית קוטג '", ו
Verlagssystem על ידי הגרמנים. במערכת זו של ייצור בד צמר, עד הנציח לאחרונה בייצור של טוויד האריס, היזם מספק חומרי גלם ומראש, את היתרה משולמת עם מסירת המוצר. חוזים בכתב מחויבים אומנים לתנאים המפורטים. פרנאן ברודל עקבות המראה של המערכת בשגשוג כלכלי מהמאה ה -13, מצטט מסמך של 1275.  המערכת ביעילות עקף הגבלות 'אגודות.

לפני הפריחה של הרנסנס, מדיצ'י ובתי בנקאות גדולים אחרים של פירנצה בנתה המערכת בנקאית עושר ו בתעשיית הטקסטיל שלהם מבוססת על צמר, הפיקוח דלה ארטה לנה, האגודה הצמר: האינטרסים טקסטיל צמר מודרכים מדיניות פלורנטין. פרנצ'סקו
Datini, "הסוחר מפראטו", הוקם בשינה 1,383 דלה ארטה אנה שלעיר טוסקנה קטנה. Sheepwalks קסטיליה בצורת הנוף ואת גורלה של meseta שנמצאת בלב לבו של חצי האי האיברי; במאה ה -16, יצוא ספרד אפשר מאוחד של מרינו הכבשים רק באישור מלכותי. השוק הגרמני הצמר - המבוסס על כבשים ממוצא ספרדי - לא לעקוף צמר בריטי עד יחסית מאוחר. המהפכה התעשייתית הציגה טכנולוגיית ייצור המונית לייצור בד צמר וצמר. הכלכלה הקולוניאלית של אוסטרליה הייתה מבוססת על גידול צאן, וסחר הצמר האוסטרלי סופו של דבר השיג את זה של הגרמנים על ידי 1845, ריהוט לצמר ברדפורד, שהתפתח כלב של ייצור צמר מתועש.


פוסטר אני מתקופת מלחמת העולם ממומן על ידי מחלקת חקלאות של ארצות הברית מעודד את הילדים להעלות כבשים כדי לספק אספקת מלחמה נחוצה
בשל ירידת ביקוש עם שימוש מוגבר של סיבים סינטטיים, ייצור צמר הוא הרבה פחות ממה שהיה בעבר. הקריסה במחיר של צמר החלה בסוף 1966 עם ירידה של 40%; עם מדי פעם הפסקות, המחיר נטה מטה. התוצאה צומצמה בחדות ייצור ותנועה של משאבים לייצור של סחורות אחרות, במקרה של מגדלי כבשים, לייצור בשר.
צמר
Superwash (או צמר לכביסה) טכנולוגיה הופיעה לראשונה בתחילת שנות ה -1970 כדי לייצר צמר שטופל במיוחד כך שזה מכונה וניתן מיובשות נפילה. צמר זה מופק באמצעות אמבט חומצה שמסיר את "מאזניים" מהסיבים, או על ידי ציפוי הסיבים עם פולימר המונע קשקשים מצירוף לכל התכווצות אחרת וגורמת. תהליך זה גורם לסיבים שמחזיק אריכות ימים ועמידות על פני חומרים סינטטיים, תוך שמירה על צורתו.
בחודש דצמבר 2004, בייל של הצמר המשובח ביותר של העולם אז, בממוצע 11.8 מיקרון, שנמכר ל
AU 3,000 $ לקילו במכירה פומבית במלבורן, ויקטוריה. צמר צמר זה נבדק עם תשואה ממוצעת של 74.5%, ארוכים 68 מ"מ, והיה לי 40 ניוטון לכוח kilotex. התוצאה הייתה 279,000 $ לייל.  בייל הטובה ביותר של צמר אי פעם במכירה פומבית נמכר לשיא עונתי של AU $ 2690 לקילו בחודש יוני 2008. בייל זה הופק על ידי Hillcreston Pinehill השותפות ונמדדה 11.6 מיקרון, 72.1% להניב, והיה לו 43 ניוטון למדידת כוח kilotex. בייל הבינה 247,480 $ ומיוצאת להודו.
בשנת 2007, חליפת צמר חדשה פותחה ונמכרת ביפן שניתן לכבס במקלחת, ואשר מייבש את מוכן ללבוש בתוך שעות ללא גיהוץ הנדרש. החליפה פותחה באמצעות צמר מרינו אוסטרלי, והוא מאפשר מוצרים ארוגים עשויים מצמר, כגון חליפות, מכנסיים, חצאיות ו, יש לנקות באמצעות מקלחת ביתית בבית.  
בחודש דצמבר 2006, בעצרת הכללית של האו"ם הכריזה שינה 2009 תהיה השנה הבינלאומית של סיבים טבעיים, כדי להעלות את הפרופיל של צמר וסיבים טבעיים אחרים.

ייצור

ייצור צמר עולמי הוא כ -1.3 מיליון טון בשנה, מתוכם 60% הולכים להלבשה. אוסטרליה היא היצרנית המובילה של צמר שהוא בעיקר מכבשי מרינו. ניו זילנד היא היצרנית השנייה בגודלה של צמר, והמפיק הגדול ביותר של צמר כלאים. סין היא היצרנית השלישית בגודלה של צמר. גזעים כמו לינקולן, רומני, דרייסדייל, וElliotdale לייצר סיבים גסים, וצמר כבשים מאלה משמשים בדרך כלל לייצור שטיחים.

בארצות הברית, טקסס, ניו מקסיקו, קולורדו ויש עדרי כבשים מסחריים גדולים ועמוד התווך שלהם הוא
Rambouillet (או צרפתי מרינו). כמו כן, תלוי צאן-הבית משגשג של חקלאים בקנה מידה קטן להעלות את עדרי תחביב קטנים של כבשים מיוחדים לשוק היד-ספינינג. חקלאים בקנה מידה קטנה אלה מציעים מבחר רחב של גיזה. woolclip העולמי (סכום כולל של גזוז צמר) 2004/2005  
 אוסטרליה: 25% מ
woolclip הגלובלי (475 מיליון קילוגרם שמנוני, 2004/2005)
 סין: 18%
 ארצות הברית: 17%
 ניו זילנד: 11%
 ארגנטינה: 3%
 טורקיה: 2%
 איראן: 2%
 בריטניה: 2%
 הודו: 2%
 סודן: 2%
 דרום אפריקה: 1%
צמר אורגני הופך יותר ויותר פופולרי. צמר זה מוגבל מאוד בהיצע והרבה ממנו מגיע מניו זילנד ואוסטרליה.   זה הופך קל יותר למצוא בבגדים ומוצרים אחרים, אך מוצרים אלה לעתים קרובות לבצע במחיר גבוה יותר. צמר עדיף לסביבה (בהשוואה לניילון מבוסס נפט או פוליפרופילן) כחומר לשטיחים, כמו גם, במיוחד בשילוב עם כשטבעי מחייב והשימוש בדבקים ללא פורמלדהיד.

ארגוני זכויות בעלי החיים ציינו בעיות עם הייצור של צמר, כגון
mulesing.

שיווק
"צמר: סיב של האלים, יצר - לא-איש עשה" פוסטר שיווק
CSIRO המתאר את היתרונות של צמר

דגימות צמר מרינו למכירה באמצעות מכרז, ניוקאסל, ניו סאות 'ויילס
כ -85% מצמר נמכר באוסטרליה נמכרים על ידי מכירה פומבית זעקה פתוחה.  "מכירה על ידי מדגם 'היא שיטה שבי טופר מכאני לוקח דגימה מכל הערימה בקו או הרבה צמר. דגימות לתפוס אלה
bulked, נמדדו באופן אובייקטיבי, ומדגם של לא פחות מ -4 קילוגרם מוצג בתיבה עבור הקונה לבדוק. מטבע הצמר האוסטרלי מקיים מכירות בעיקר בסידני, מלבורן, ניוקאסל, וFremantle. כ -80 ברוקרים וסוכנים לעבוד ברחבי אוסטרליה.  


צמר שהתקבל על ידי ברוקרים וסוחרים אוסטרליים (טון / רבעון) מאז 1973

חדר הקונים צמר במכירה צמר, ניוקאסל, ניו סאות 'ויילס
כ -7% מצמר אוסטרלי נמכרים על ידי אמנה פרטית בחוות או למתקני טיפול בצמר מקומיים. אפשרות זו נותנת מגדלי צמר ליהנות מתחבורה מופחתת, אחסנה, ועלויות מכירה. שיטה זו היא מועדפת למגרשים קטנים או מעורבים הבדלים לבצע חיסכון ב
reclassing ובדיקות.

כ -5% מצמר אוסטרלי נמכרים דרך האינטרנט בהצעת לוח אלקטרוני. אפשרות [עריכה] זה נותנת מגדלי צמר היכולת להגדיר מטרות מחיר משרד,
reoffer המון עבר-בצמר, ומציע לשוק במהירות וביעילות. שיטה זו פועלת היטב עבור הרבה נבדק, כקונים להשתמש בתוצאות אלה כדי לבצע רכישה. כ -97% מצמר נמכרים ללא בדיקת מדגם; עם זאת, נכון לדצמבר 2009, 59% מצמר הרשומים שעברו במכירה פומבית מ. [עריכה] מגדלים באמצעות ברוקרים מסוימים יכולים להקצות הצמר שלהם למכירה ובאיזה מחיר הצמר שלהם יהיה שמורות.

מכירה במכרז יכולה להשיג חיסכון ניכר בעלויות בקטעי צמר גדולים מספיק כדי לעשות את זה כדאי עבור קונים פוטנציאליים להגיש מכרזים. חברות שיווק כמה למכור צמר על בסיס קונסיגנציה, קבלת אחוז קבוע כעמלה.

מכירה קדימה: קונים מסוימים מציעים מחיר מאובטח למסירה קדימה של צמר המבוסס על מדידות מוערכות או התוצאות של סרטונים קודמים. מחירים מצוטטים במחירי השוק הנוכחיים ונעולים לעונה. פרמיות והנחות נוספות כדי לכסות את הווריאציות במיקרון, תשואה, חוזק מתיחה, וכו ', אשר אושר על ידי תוצאות בדיקה בפועל כאשר זמינה.
שיטה נוספת של מכירת צמר כוללת ישירות לטחנות צמר מכירות.

מדינות אחרות הצמר הבריטי שיווק המועצה מפעיל מערכת שיווק מרכזית לצמר צמר בריטניה במטרה להשיג את תשואת נטו הטובה ביותר עבור חקלאים.

פחות ממחצית מהצמר של ניו זילנד נמכרת במכירה פומבית, ואילו כ -45% מחקלאים למכור צמר ישירות לקונים פרטיים ומשתמשי קצה.  
בריכות צמר ארצות הברית שוק יצרני הכבשים עם צמר מחסנים פרטיים או שיתופיים, אבל צמר נפוצות במדינות רבות. במקרים מסוימים, צמר ונקווה באזור שוק מקומי, אך נמכר במחסן צמר. הצמר מוצע עם תוצאות בדיקת מדידה אובייקטיביות הוא מועדף. צמר הלבשה מיובא וצמר שטיחים הולכים ישירות לשווקים מרכזיים, שבו מתבצע על ידי הסוחרים ויצרנים הגדולים.
חוט
חוט צמר צמר, הצעד הראשון בייצור של רוב בגדי צמר.
צמר בתולה הוא הסתובב בפעם הראשונה.
צמר זול או ממוחזר נעשה על ידי חיתוך או קריעה לגזרים בד צמר קיים ו
respinning סיבים וכתוצאה מכך. [31] כפי שתהליך זה הופך את סיבי צמר קצר, הבד ממוחזרים הוא נחותים למקור. הצמר הממוחזר עשוי להיות מעורב עם צמר גולמי, Noil צמר, או סיבים אחר כמו כותנה כדי להגדיל את אורך סיבים הממוצע. חוטים אלה משמשים בדרך כלל כחוטי ערב עם עיוות כותנה. תהליך זה הומצא בכבד צמר המחוזי במערב יורקשייר, ויצר microeconomy בתחום זה במשך שנים רבות.

סמרטוט הוא סיבי צמר חסון הפכו לחוט והשתמש ביישומים רבים מחוספסים כגון כפפות.

צמר הוא ארוך מצרך, חוט חזק, מסורק צמר עם משטח קשה.
צמר הוא קצר-מצרך רך,, חוט צמר סרוק משמש בדרך כלל לסריגה.  באריגה מסורתית, חוט צמר הערב (לרכות וחום) בשילוב לעתים קרובות עם חוט צמר עיוות לכוח על הנול.
שימושים  
בגדי צמר באזור דגימות צמר של חנות צמר, ניוקאסל, ניו סאות 'ויילס.
בנוסף לבגדים, הצמר שמש במשך שמיכות, שטיחי סוס, מטליות אוכף, שטיחים, הרגישו, בידוד צמר (ראה גם קישורים) וריפוד. לבד מצמר מכסה פטישי פסנתר, והוא משמש ליספוג ריחות ורעש ברמקולי סטריאו מכונות וכבדים. יוונים קדמונים בשורה הקסדות שלהם עם הלבד, והלגיונרים רומאים השתמשו חושן עשוי צמר הרגיש.

. צמר שימש גם באופן מסורתי כדי לכסות חיתולי בד צמר חיצוניות סיבים [עריכה] היא הידרופובי (להדוף מים) ואת הפנים של סיבי הצמר היא
hygroscopic (מושך מים); זה הופך את בגד צמר מסוגל לכסות חיתול רטוב תוך עיכוב הפתילה, כך בגדים חיצוניים יישארו יבשים. מרופד צמר וטופל בלנולין הוא עמידים במים, אוויר חדיר, ומעט אנטיבקטריאלי, כך הוא מתנגד ההצטברות של ריח. כמה חיתולי בד מודרניים להשתמש מרופדים בד צמר לכיסויים, ויש כמה דוגמאות סריגה מסחריות מודרניות לכיסויי חיתול צמר.

מחקרים ראשוניים של תחתוני צמר מצאו אותו מנע פריחות חום וזיעה, כי זה יותר בקלות סופג את הלחות מסיבים אחרים.
צמר מרינו נעשה שימוש במוצרים לתינוקות לישון כמו תינוק שמיכות לעטוף לעטוף ושקי שינה לתינוקות.

כחלבון מן החי, הוא יכול לשמש כדשן אדמה, להיות מקור שחרור איטי של חנקן.

חוקרים בבית הספר המלכותי מלבורן מכון הטכנולוגי לאופנה וטקסטיל גילו תערובת של צמר ו
Kevlar, הסיבים סינטטיים המשמשים באופן נרחב בשריון גוף, היה קל יותר, זול יותר ועבדתי טוב יותר בתנאים לחים יותר Kevlar לבד. Kevlar, כאשר משתמש בו לבד, מאבד כ -20% מיעילותו כאשר הוא רטוב, ולכן נדרש תהליך איטום יקר. צמר גדל חיכוך באפוד עם 28-30 שכבות של בד, כדי לספק את אותה רמת התנגדות כדור 36 שכבות של Kevlar לבד.  
 

טביעת הרגל הממוצעת גזי חממה של צמר שטיחים בייצור המוערך ב 5.48 שווה ערך CO2 קילוגרם לקילו, כאשר מיוצרים באירופה


טביעת הרגל הפחמנית של מוצרי צמר קשה לקבוע ומשתנה במידה ניכרת בהתאם לגורמים הנעים בין התנאים שבהם הם גידלו כבשים לתהליכים המשמשים לייצור המוצרים. טביעת הרגל הפחמנית של סוודר צמרי 264.85
g עשויה מצמר מרינו ממוצעי ניו זילנד על שווה ערך CO2 1.667 קילוגרם בנקודת רכישה על ידי צרכן, רומז טביעת רגל הפחמנית של כ -6 קילוגרם לקילו של מוצר צמר סיים.  
אירועים
אישה האנדים מיון צמר כחלק מפרק השעשועים לוס
Aleros ב מרידה, ונצואלה
קונה של צמר מרינו,
Ermenegildo Zegna, הציע פרסים למפיקי צמר אוסטרליים. בשנת 1963, Ermenegildo Zegna הנצחי הגביע הראשון הוצג בטסמניה למגדלים של "איכותי מאוד עקף צמר מרינו". בשנת 1980, בפרס לאומי, ייצור צמר Ermenegildo Zegna גביע לExtrafine, הושק. בשנת 2004, הפרס הזה נודע בגביע צמר Ermenegildo Zegna לא המוגן. בשנת 1998, גביע צמר מוגן Ermenegildo Zegna הושק לצמר כבשים ממצופה כתשעה חודשים בשנה.

בשנת 2002,
Ermenegildo Zegna Vellus aureum הגביע הושק לצמר שהוא 13.9 מיקרון או עדין יותר. צמר מאוסטרליה, ניו זילנד, ארגנטינה ודרום אפריקה יכול להיכנס, וזוכה בשם מכל מדינה. בחודש אפריל 2008, ניו זילנד זכתה בVellus aureum גביע Ermenegildo Zegna בפעם הראשונה עם צמר שנמדדה 10.8 מיקרון. פרסים זה תחרות במשקל הצמר המנצח עם אותו המשקל בזהב כפרס, ומכאן שם.

בשנת 2010, דק במיוחד, צמר 10 מיקרון, מ
Windradeen, ליד Pyramul, ניו סאות 'ויילס, זכה בגביע הבינלאומי

מאז השינה 2000,
Loro פיאנה העניקה גביע לערימה הטובה בעולם של צמר שמייצרת מספיק בד לחליפות 50 תפורות. הפרס מוענק למגדל צמר אוסטרלי או ניו זילנד שמייצר הערימה הטובה ביותר של השנה.
ימי ניו אינגלנד
Merino שדה המציגים חתיכים, צמר, וכבשים מקומיים מתקיימים במהלך החודש ינואר, בשנים אפילו ממוספרות סביב Walcha, מחוז ניו סאות 'ויילס. פרסים האופנה צמר שנתיים, אשר מציגים את השימוש במרינו צמר על ידי מעצבי אופנה, המתארחים על ידי העיר של Armidale, ניו סאות 'ויילס, בחודש מרץ בכל שנה. אירוע זה מעודד מעצבי אופנה צעירים והקימו ללהציג את הכשרון שלהם. במהלך כל חודש מאי, Armidale מארח את אקספו צמר ניו אינגלנד השנתי לתצוגת אופנת צמר, עבודות יד, הפגנות, תחרויות גז, ניסויי כלב חצר, ועוד.
בחודש יולי, הצג כבשים וצמר האוסטרלי השנתי שנערך בנדיגו, ויקטוריה. זהו מופע כבשים וצמר הגדול בעולם, עם עזים ואלפקות, כמו גם תחרויות
woolcraft ומציג, תחרויות צמר, ניסויים רועים, גז, וטיפול צמר. התחרות הגדולה ביותר בעולם לצמר נמדד באופן אובייקטיבי היא אוסטרלי גיזת התחרות, שמתקיימת כל שנה בנדיגו. בשנת 2008, 475 כניסות הגיעו מכל המדינות של אוסטרליה, עם הפרסים הראשונים והשני הולכים צפון Tablelands, צמר ניו סאות 'ויילס.  

 

 

אתם מוזמנים לבקר בחנות ולהתרשם מהמגוון המלא של המוצרים בחנות ובפרט ממכונות תפירה מעולות

 

 

 

 

 

 

 
 
 

חלון חדשות


מבצע!!!
הנחה ענקית על כל מכונות התפירה שבמלאי...
מבחר גדול
לפרטים נוספים פנו לחנות
03-6297660
050-3404771

 


ברגמן - יבואני מכונות תפירה,
גובלנים, צמר ומוצרים שונים.

 

כתובת ושעות פתיחה:

בן יהודה 10, תל אביב, טל': 6297660 - 03
פקס: 6293130 - 03 נייד: 3404771 - 050
שעות פתיחה: א'-ה' 13:00-08:30,
18:00-16:00, ו' 13:00-08:30

מכונות תפירה מכל הסוגים במחירים הזולים ביותר ישירות מהיבואן - זיכוי על מכונת תפירה ישנה בקניית מכונת תפירה חדשה

  אתרים מהלב - בניית אתרי תדמית

 
 תשמישי קדושה , טיפול פסיכולוגי , יוגה , רואה חשבון , חולצות בסיטונאות ,